Fun Cruises Studentkryssning #9 2015-04-17

Det är galen fest dygnet runt som väntar ombord!

Så bokar du Fun Cruises Studentkryssning #9


För att boka så krävs det att du har en bokningskod, den får du av en kontaktperson på din skola. Kontaktpersonerna finner du längre ner på denna sida.

Om det inte finns en kontaktperson från din stad så kan du kontakta oss för en kod eller för att bli kontaktperson.

Som kontaktperson hjälper du andra från din stad att boka. Det är enkelt, riskfritt och du hanterar inga pengar. Så ta chansen och hör av dig, ett enkelt sätt att få åka billigare eller till och med gratis på studentkryssningen!

Vi har bussanslutning till denna avgång från nedanstående orter, skulle din ort saknas så kan du boka från den närmaste. Skulle ni vara många som är intresserade från er ort så hör av er!

Detta ska du göra nu för att kunna boka:

Längre ner på denna sidan hittar du kontaktpersoner från dom städer som ska åka på denna Studentkryssning. Skulle det saknas från din stad eller skola så kontakta oss!

Hör av dig till kontaktpersonen som ger dig en bokningskod, den behöver du för att kunna boka.

Bokningen gör du enkelt online. En person bokar och betalar en hytt för sig själv och 1-3 vänner beroende på vilken hytt man väljer. Hyttkamraterna betalar sin del till den som bokat och betalat hytten.



 


Uppgifter för avgången


Avgår
2015-04-17 Klockan 19.30

Ankommer
2015-04-18 Klockan 18.15

Destination
Åbo, Finland. Ej möjlighet att gå iland

Fartyg
M/s Silja Galaxy

Hamn
Värtahamnen/Siljaterminalen
Södra Hamnvägen 46, Stockholm

Incheckning för de utan buss
17.00-19.00

Krav för deltagande
18 år fyllda senast avresedagen
Giltig legitimation
Inga untandag oavsett anledning
Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.
Allt ingår för 600:-
Exklusiva material och alla tillval ingår till vår Studentmössa Platinum.
Kvalité behöver inte kosta mer!

Bollnäs

Torsbergsgymnasiet
Lina Engström lina_engstrom_@hotmail.com 072-5238597
Khaled Izoli mr_killen@hotmail.com 070-4168853

Hälsingegymnasiet
Sandra Persson sandra.persson.tumblr@gmail.com 070-2069623

Bräcke

Jämtlands gymnasium
Therese Haataja haijawatha@hotmail.com 072-5485280

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Bålsta

Jan Fridegård
Nick Rosrell nickrosrell@hotmail.com 076-2136682
Caroline Andersson balstacarro@hotmail.com 070-2258994

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Edsbyn

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Gnesta

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Göteborg

Angeredsgymnasiet
Nyat Ghimazion nyatghimazion@hotmail.com 070-4199434
Jefferson Parra jefferson.parra16@hotmail.com 070-5314573

Kunskapsgymnasiet

 
Burgårdens utbildningscentrum

Kunskaps gymnasiet

Ingrid Segerstedt gymnasium

Lindholmens tekniska

Gull Aydeniz gull_424@hotmail.com 070-7799312

Ester mosesons gymnasium

Bräckegymnasiet

Hulebäcksgymnasiet

Linda Fekete fekete96@hotmail.com 073-2307102

Bräcke transport

Hvitfeldtska
Lydia Heinevik lydia_heinevik@hotmail.com 073-0740929

Sigrid Rudebecks 

Nti gymnasiet

Mikael Elias gymnasiun

Motorbranschens tekniska

Denis Osmani denis_osmano@hotmail.com 073-7390604

Kitas Gymnasium
Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Hudiksvall

Bromangymnasiet
Hanna Fagerlund hanna.f-elev2@utb.hudiksvall.se 073-8547116

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Härnösand

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Järfälla

Järfälla Gymnasieskolor
Sofia Ek sofiaek@live.com 070-4081335

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Ljusdal 

Slottegymnasiet
Mikaela Ottosson mikaela@midama.se 073-0746610

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Kramfors

Ådalsskolan
Sofina Uitto soffi_propp_9@hotmail.com 073-8153984
Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Nynäshamn 

Nynäshamns gymnasium
 

Sollentuna

Sollentuna Rudbeck

Yrkesgymnasiet i Sollentuna

Säbyholm

 

Stockholm

Arlandagymnasiet

Bernadotte

Christopher Nordgren stoffer49@live.se 073-9189180

Brommagymnasiet
Martin Eriksson martin.e_1@hotmail.com 070-4940631


Danderydsgymnasiet
Issa Hereng heriss12@dagy.danderyd.se 070-7871594

Didaktus Liljeholmen
Emin Nikocevic cena58@msn.com 073-4269418

Enskilda gymnasiet
Julia Alrenius julia_alrenius@hotmail.com 070-0901105

Elektrikergymnasiet
Rickard Gillenfalk gillenfalk96@gmail.com 070-6284005


Fryshuset gymnasium

Fredrika bremergymnasierna

Joanna Bryska joannabryska@wp.pl 073-8932039
Ingela Ljus ingela_ljus@hotmail.com 076-8848736


Framtidsgymnasiet

Farsta gymnasium 

Fria Gymnasieskolan 

Gustavbergsgymnasiet

Stephanie Odén stephanieoden96@live.se076-1737434

Hermods gymnasium
Vanessa Vargas vanessavargas@hotmail.com 070-8482682

Hantverksakademin
Linus Laurell laurell.linus@hotmail.com 070-7472730

Huddingegymnasiet
Rebecka Torres rebeckatorres.a@hotmail.com 076-0747773
Hanna Khezri hannakhezri_96@hotmail.com 070-4036296

Midsommarkransens gymnasium
Nejma Jafar nejma.jafar@hotmail.com 073-7776163

Nackademins Gymnasium City

NTI gymnasiet

Sergio Adrian Silvestre Arce sergio.silvestre@hotmail.com 076-0696662

JB gymnasiet

Jensen Gymnasium Södra
 

Kärrtorp gymnasium

Kunskapsgymnasiet
 Liljeholmen

Kärrtorpsgymnasium


Märsta praktiska

Mälargymnasiet

Nacka gymnasium
David Landkvist david.landkvist@hotmail.com 073-8982936

Mikael Elias teoretiska
Anna Forsberg annaforsb@gmail.com 073-7007002

Mediagymnasiet Nacka Strand
Hannele Svensson riza_windy@hotmail.com 073-8395378

Refis

Daniel Nilsson danielajnajibb@hotmail.com 076-1678679

Peabgymnasiet
Johan Nilsson Poltronieri miccen.levererar@gmail.com 076-4137322

Plusgymnasiet i liljeholmen

Prktiska
 Nacka

Psykologigymnasiet

Arina Zanganeh arina.zanganeh@gmail.com 076-2262760

Påhlmansgymnasiet
Emelie Wirbing emelie.wirbing@hotmail.com 072-0442338

Rönninge gymnasium

St Eriks Gymnasiet

Nahom Tadesse nahomish@icloud.com 076-2852108

Stockholms Universitet

Stillerska Filmgymnasium

Måns Nilsson mans.mariefred@gmail.com 076-0517228

Solna gymnasium
Tony Kovacic k.tony11@hotmail.com 072-8745824

Spånbäcksgymnasiet

Säkerhetsgymnasiet

Suham Gamal Said suham94@hotmail.com 070-0157249

Sjödahlsgymnasiet
David Vodovnik vodovnik.david@gmail.com 073-6845504

Sjölins ekonomiska gymnasium
Vanessa Åhman vanessa.ahman@hotmail.com 070-7566911

Transport och Fordons tekniska Gymnasium

Teknik och service Gymnasiet
Leon Landberg leonlandberg@live.se 073-8786600

Thorildspland gymnasium
Abdullahi Mahad spartacus_50@hotmail.com 073-9728185

Thoren business school
Oscar Carlson cc.oscar.carlson@gmail.com 076-5557952

Tullinge gymnasium

Yrkesgymnasiet

Linda Edval linda-c-edvall@hotmail.com 073-7087076

Young business creatives
Emil Aspeqvist emil.aspeqvist@ybc-nacka.se

Upplands Bro Gymnasiet
Jessica Lilja jessica.lilja@live.se 070-7120106

Vallentuna gymnasium

Värmdö Gymnasium

Vittragymnasiet i sickla

Östra Gymnasiet
Shelale Tadjkarimi shelalekarimi@live.se 070-7505937

Övriga

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Strängnäs

Thomasgymnasiet
Frida Gravin frida.gravin@hotmail.com 073-6797736
Ebba Andersson ebbaprivat@gmail.com
Emil Hanson emil.hanson@hotmail.com 076-5981310

Europaskolan
Christian Anneroth christian.anneroth@gmail.com 076-1108551

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Strömsund 

Hjalmar strömer skolan
Towa Wolgers ttyphonnivetvem@hotmail.com 073-0589995

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Sundsvall

Mikael Elias gymnasium
Jennifer Helgsten Johansson jennifer.h.johansson@gmail.com 070-3818759

NTI-Gymnasiet

Plusgymnasiet

Hedbergska
Maja Bergqvist maaja_hallberg@hotmail.com 070-1456827

Sundsvalls gymnasium
Dina Shiqwara dinashiqwara@me.com 070-3763136

Västermalmskolan
Maxwell Osadolo maaxwell94@gmail.com 076-9082694

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Söderhamn

Staffangymnasiet
Anna Pettersson annapettersson96_@hotmail.com 070-6804306

Realgymnasiet


 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Södertälje 

Praktiska
Johanna Haglund johannasofia@hotmail.com 073-7098310

Ragnhildgymnasiet

Telgegymnasiet

Torekällgymnasiet
Jesper Asplund jeppeasplund@hotmail.com 070-7322746

Vackstanäsgymnasiet

Wendela Hebbegymnasiet

 

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Timrå

Timrå gymnasium
Emelie Morén emodi_1000@hotmail.com 072-7064133

 

Täby

EnergiGymnasiet
Anders Jones anders.jones2@gmail.com 070-3712187

Åva gymnasium
Ludvig Mårtenson ludvig.martenson@gmail.com 072-7161800


Tibble
Rania Al Hadithi riw@live.se 076-2787427

Umeå

Dragonskolan Minervagymnasiet
Mathilda Granberg mgranberg@live.se 070-2209392

Liljaskolan

Viktoria Ågren viktoria96agren@gmail.com 073-8090074

Minervagymnasiet
Yasmine Abdi yasse_same@hotmail.com 072-5112192

Thorens Business School
Sebastian Lindqvist sebbelindqvist@live.se 072-2054127
Emma Edfast emmaedfast@hotmail.com 070-3988017

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Vällingby

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Vilhelmina

Malgomajskolan
Amanda Abrahamsson abdalla64@hotmail.com 072-5202206

Kontakpersoner sökes!

Hör av dig innan någon annan gör det! Att vara kontaktperson innebär inga risker,
du hanterar inga pengar och det är enkelt! Ta chansen att åka gratis i en lyxig hytt.
Kontakta oss på info@funcruises.se eller 08-501 26 206 för mer information.

Vimmerby gymnasium
 

Åkersberga

Skärgårdsgymnadiet 

Öståkers gymnasium
Linus Johansson linusjoh@gmail.com 073-5370780

Ånge

Bobergsgymnasiet 
Josefin Hjortborg j_husmusen_@hotmail.com 073-8430156

Åre

Åre gymnasieskola
 

Östersund

Dille Gård Naturbruksgymnasiet
Sandra Sundin Agnesdiggaren@hotmail.com 073-8365730

Fyrvalla
Pontus Andreasson Andreassonpontus@gmail.com 070-6012817
Mattias Zakrisson matte.z@hotmail.com 073-8479119

Jämtlands Gymnasium Fyrvalla

Palmcrantzskolan

Olivia Alfreds Olivia.alfreds@zonline.se 073-0333178

Storsjögymnasiet
Eveline Hjelseth  evve1996@hotmail.com 070-2099681
Sofia Jonsson sofia_jonsson96@hotmail.com 076-8206659

Sjölinsgymnasium
Sophie Persson Sophieepersson.96@hotmail.se 072-5485702

Travskolan Wången
Ida Olsson ida_gangster@hotmail.com 073-0815908

Torsta
Oliver Johansson Oliver_modo@hotmail.com 076-1088573

Wången Travskola
Ida Olsson ida_gangster@hotmail.com 073-0815908

Wargentin skolan
Dominique Persson dominique.persson@hotmail.com 070-2768891
Max Wennberg Jmk_fotboll@hotmail.com 076-7715022
Beidan Jamal Warsame beinadjamalwarsame@gmail.com 070-3947639
Michelle Hjorth michellems01@hotmail.com 073-0882852


Östersunds gymnasieskola
Sandra Toresson sandratoresson@hotmail.com 070-6853253
Joseph Edström Edstrom.joseph@tele2.se 076-8363160

 

Övrigt

Wilhelm Haglunds gymnasium
Matej Mrvelj matejm@icloud.com 072-3107236